Skip to main content
Home  › ... Nieuws

Nieuws

Lees hier meer over alle ontwikkelingen binnen kinderpalliatieve zorg. En bekijk alle belangrijke data in de landelijk agenda.


Nieuwe gezichten bij het Kenniscentrum

Het Kenniscentrum Kinderpalliatieve Zorg groeit. Ons team is uitgebreid met maar liefst drie nieuwe medewerkers. Zij stellen zich graag aan u voor!


Het Kenniscentrum Kinderpalliatieve Zorg groeit. Ons team is uitgebreid met maar liefst drie nieuwe medewerkers. Zij stellen zich graag aan u voor!

Stephanie de Koning – Communicatiemedewerker

“Aangenaam! Mijn naam is Stephanie de Koning – in de volksmond ook ‘RegelSteef’ genoemd – moeder van twee kindjes en woonachtig in het mooie Nieuwkoop. Ik zal vanaf heden samen met Esther de communicatieafdeling van het Kenniscentrum ondersteunen. Ik kijk er enorm naar uit om de kennis van de zorgprofessionals en de ervaringen van ouders te verbinden in de uitingen van het Kenniscentrum, zowel in print als online. “

Esther Prins – Communicatiemedewerker

“Hallo! Ik ben Esther Prins, gek op mijn twee nog jonge zoontjes en woonachtig in Utrecht. Inmiddels ben ik een maand in dienst bij het Kenniscentrum en erg onder de indruk van alle (zorg)professionals die zó hard werken voor zorgbehoevende kinderen en hun gezinnen. Ik ben dankbaar dat ik daar vanuit mijn vakgebied ook een steentje aan mag bijdragen. Want met tekst en beeld kunnen wij onze gezamenlijke verhalen, kennis en kunde delen met anderen.”

Marian van Bruggen –  Senior beleidsmedewerker

“Wat fijn om te starten bij het Kenniscentrum. Ik ben Marian van Bruggen (29) en ik woon in Utrecht. De afgelopen jaren heb ik ervaring opgedaan als beleidsadviseur en bestuurssecretaris. Ik vind het mooi om die rollen nu te mogen vervullen bij het Kenniscentrum. Ik ga graag samen met jullie aan de slag om de ervaringen uit de praktijk en de bestuurlijke wereld te verbinden, om zo samen te werken aan hoogwaardige zorg voor deze bijzondere doelgroep.”


Deel deze pagina

Mogelijk ook interessant


Terug naar nieuwsoverzicht

Nieuws

Lees hier meer over alle ontwikkelingen binnen kinderpalliatieve zorg. En bekijk alle belangrijke data in de landelijk agenda.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws rondom kinderpalliatieve zorg.